POZNAJ ŚWIAT LAKIERÓW MORGAN TAYLOR

Nowa marka lakierów do paznokci Morgan Taylor™ stworzona przez profesjonalistów dla profesjonalistów, wyznacza nowy standard w dziedzinie profesjonalnej stylizacji paznokci.

Twórcy Morgan Taylor a zarazem marki Gelish® – Danny Haile i David Daniel swą karierę w branży paznokciowej rozpoczynali ponad 30 lat temu jako styliści. Od tamtego momentu minęło dużo czasu, a twórczy duet zrewolucjonizowali rynek paznokciowy poprzez wprowadzenie wielu produktów uwielbianych przez stylistów na całym świecie. Teraz kolejny raz dokonali przewrotu w branży, wprowadzając na rynek nową linię lakierów do paznokci stworzoną z myślą o potrzebach profesjonalistów. Każdy element produktu, rozpoczynając od butelki, przez pędzelek, a kończąc na formule lakierów, został starannie i szczegółowo przemyślany, aby zapewniać najlepsze wyniki.

Konsystencja: kremowa konsystencja lakierów nasyconych bogatym pigmentem zapewnia doskonałe krycie.

Butelka: butelka zawierająca podwójne, eleganckie dno, wykonana jest z włoskiego szkła. Dzięki jej ergonomicznemu kształtowi wygodnie trzyma się ją w dłoni.

Nakrętka: lekka nakrętka o ergonomicznym kształcie dobrze leży w dłoni, dzięki czemu daje styliście większą kontrolę.

Pędzelek: pędzelek zawiera drobne włosie, co umożliwia precyzyjną aplikację bez smug.

Markę Morgan Taylor wyróżnia także szeroka paleta kolorów, która eliminuje wszelkie dotychczasowe bariery ekspresji kolorystycznej. Paleta sięga od kolorów klasycznych i subtelnych po odcienie awangardowe i spektakularne, zapewniając stylistom nieograniczone możliwości indywidualnego doboru kolorystycznego wg. typu urody, stroju, preferencji, itp.

Zapraszamy wszystkich stylistów do zostania częścią świata Morgan Taylor!